Przedsiębiorco powiesz nam jakie są Twoje potrzeby, my zatroszczymy się o wszystko, pomożemy wybrać ofertę dla Ciebie.

Oferujemy:

1) Kredyty obrotowe

To kredyt przeznaczony na finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, np. na zakup wyposażenia czy towaru.

2) Kredyty inwestycyjne

Kredyt inwestycyjny przeznaczany jest na różnego rodzaju inwestycje. Można zakupić urządzenia, dokonać ich modernizacji, dokonać zakupu nieruchomości, budować i remontować obiekty, zakupić wartości niematerialne, takie, jak licencje, koncesje, papiery wartościowe.

3) Faktoring

Jest instrumentem finansowym, zapewniającym nie tylko płynność finansową, ale i zmniejszającym ryzyko związane ze sprzedażą. Faktoring umożliwia nie tylko wzrost sprzedaży dzięki uzyskaniu dodatkowego finansowania bez konieczności zaciągania kredytów, ale również – co dla większości przedsiębiorców jest rzeczą równie istotną – skutkuje obniżeniem kosztów finansowych związanych z oferowaniem odbiorcom kredytu kupieckiego.
Faktoring, w odróżnieniu od kredytu bankowego, umożliwia przedsiębiorcy szybki dostęp do jego środków, zamrożonych w należnościach odbiorców. Bez faktoringu, przedsiębiorca musiałby czekać na swoje płatności przynajmniej tak długo, ile wynoszą terminy płatności na wystawianych przez niego fakturach. Korzystanie z faktoringu nie wiąże się ze spłacaniem uzyskanego finansowania przez firmę, gdyż spłaca je odbiorca, płacąc za faktury. Koszty tej usługi składają się na prowizję naliczaną od wartości faktur i odsetek od udzielonego finansowania. Faktoring ułatwia również przedsiębiorcom współpracę z kontrahentami zagranicznymi oraz pozwala na przejęcie od klienta ryzyka wypłacalności odbiorców.

4) Kredyt na Start

Jeśli dopiero zaczynasz prowadzić biznes lub masz pomysł na otwarcie a brakuje Ci funduszy, to jest to produkt dla Ciebie!

Co wyróżnia KREDYT NA START?

Finansowanie dla zupełnie nowych firm –nie jest wymagany staż działalności!

Kwota kredytu nawet 350 tys. zł.

Bardzo długi okres kredytowania – do 10 lat.

Nawet 25 tys. zł bez zabezpieczeń rzeczowych.

Promocja „Rok bez ZUS-u

5) Kredyty dla deweloperów